LIMITOVANÁ NABÍDKA

Jen 3 místa na focení v květnu v Opavě

pátek 22. 5. 19:00 (volno)
čtvrtek 28. 5. 19:00 (obsazeno)
pátek 29.5. 19:00 (obsazeno)

Když je tak krásně, rozhodla jsem se udělat výjimku a vzít 3 rodiny na krásné, podvečerní focení při západu slunce. Focení je možné využít na rodinné, těhotenské, párové, předsvatební focení.

Fotíme v kouzelném prostředí v zámeckém parku Hradec nad Moravicí od 19:00.

Takhle to bude vypadat

Úžasně ale ÚŽASNĚ znova NAPROSTO ÚŽASNĚ to umí s dětmi, je naprosto ohleduplná a troufám si říci, že už i miminka ji žerou! Když si prohlížím fotky našeho Radimka (které znám samozřejmě zpaměti), tak se pokaždé rozplívám nad její famózní prací. Takže ve zkratce řečeno, pokud chcete profesionální a hlavně srdcem focené fotografie Kačka je jasnou volbou.
Klára Stachová maminka Radimka
Díky tobě máme ty nejkrásnější fotky a uchované vzpomínky ♥ Ani jsem si nevysnila, že ty fotky můžou takhle dopadnout. A teď nemyslím jen naše s Martínkem, myslím úplně každou z těch několika set Ty zachycené emoce, momenty, prožitky, láska, přátelství, to se nedá slovy ani popsat a já se pořád nemůžu vynadívat, ale zároveň se nemůžu dívat, protože jsem u každé fotky zase plačka ♥
Káťa Kurkovánevěsta
Katka je skvělá a profesionální fotografka, bylo nám potěšením s ní strávit dopoledne. Budete se cítit ne jako v ateliéru, ale jako doma v té nejútulnější a přátelské atmosféře. Neváhejte a rezervujte si svůj termín, budete překvapení přístupem, prostředím, atmosférou a k tomu bonusem nádhernými vzpomínkami a fotografiemi.
Veronika Greenmaminka Filípka
Katka je naprosto úžasný člověk a taky profesionálka, která rozhodně ví co dělá. Dokázala mě zbavit veškeré nejistoty, člověk se v její přítomnosti cítí uvolněně. Výsledné fotky naprosto předčily moje očekávání. Je v nich vidět myšlenka, obrovský cit a taky láska k fotografování. Mohla bych se na na ně dívat pořád dokola. Co víc si přát. ✨
Zuzana Pálkováfotografka
Kačku jako fotografku moc doporučuji, focení s ní je naprosto perfektní, po letech různých fotografů bavilo i manžela a dokonce tchána. Dokáže navodit uvolněnou a spontánní atmosféru, a momentky od Kačky jsou dokonalé, ví přesně kdy zmačknout spoušť. Krásně si hraje se světlem a okolní přírodou. A co je pro rodiče naprosto skvěle - neskutečně to umí s dětmi a děti jsou z ní nadšené.
Kateřina Střílková maminka Aničky, Marušky a Vašíka
Kačka je profesionál - vlastne o nej človek vôbec pri rodinnom fotení v exteriéri nevie.žiadne štylizované zábery, užívate si rodinnú prechádzku a ona zaznamená dokonalé momenty.výsledok nás veľmi príjemne prekvapil.určite to nebolo naše posledné fotenie. Ďakujeme a doporučujeme!
Andrea Kábelková maminka Ríši
Káťa nám fotila těhotenské fotky a mohu ji vřele doporučit! Z focení jsem měla nejprve obavu, přece jen velký břicho a k tomu ještě 2,5 letý syn... Káťa ale svým milým a přátelským vystupováním dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru. Nejvíce se mi na jejím focení líbí, že fotí momentky. Je to profesionální fotografka na které je vidět, že ji její práce opravdu baví. Doufám, že se ještě někdy potkáme.
Magda Kolářovámaminka Radimka
Musím opět jen chválit, rodinné focení v přírodě naprostá bomba, máme nádherné fotky, Katka je profík, focení je pohodové, zábavné, moc jsme si to užili! Opravdu skvělá fotografka!! Děkuji 👍👍👍
Martina RichterováRedaktorka

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Fotit vás budu já:

Káťa Nevřelová

Jsem rodinná fotografka z Opavy. Jsem autorkou projektu Kurzprofotografy.cz, jsem lektorka focení a věnuji se i marketingu. Vyhrála jsem cenu Fotograf roku v kategorii Dětský svět, mé fotky byly vystaveny i v newyorských galeriích a objevila jsem se i v České televizi.

Nejvíc mě ale baví čistá rodinná radost během focení.

A protože je teď nejlepší doba na podvečerní focení při západu slunce, rozhodla jsem se výjimečně otevřít 3 termíny na rodinné focení, kterému se díky velkému pracovnímu vytížení nemůžu věnovat častěji.

Přijdeš? 🙂

Neboj, nikoho nešteluju do divných póz, na focení musí být hlavně sranda a kopa energie. Zvládnou to i malé děti a tatínci. Fotíme v Hradci nad Moravicí, protože vím, že tam ti dokážu vytvořit tak nádherné fotky, že si z nich sedneš na zadek i za 10 let 🙂 Teda co já - hlavně to sluníčko.